otobüs kiralama minibüs kiralama yolcu taşımacılığı yolcu transferi servisi
English Deutsch Pусский Polska Nederlands İtaliano Français Português עברית Danks Suomi Norsk Svenska Український Română български فارسی العربية ελληνικά
antalya transfer hizmetleri
antalya transfer firması
transfer şirketi
transfer firmaları

Antalya şehir merkezi Lara ve Konyaaltı bölgelerinden Tahtalı Dağı Olympos teleferik günübirlik otobüs minibüs ulaşım seferleri turu servis kalkış saatleri noktaları

ulaşım servisi

Olympos Teleferik Toros Dağları'nın ana parçalarından biri olan Antalya'nın Kuzey-Batı istikametinde bulunan Tahtalı Dağları'nın 2365 Metre zirve noktasına inşa edilmiş Fethiye'den Alanya'ya kadar geniş bir alanı panoromik olarak seyretme imkanı sunan eşsiz güzellikte bir yerdir.

Olympos-Beydağları Milli Parkının içinden geçen bağlantı yolunun üzerinden alt istasyona vardıktan sonra, 80 kişilik panoramik kabinler ile dağa yapacağınız çıkış ve inişiniz esnasında, doğası koruma altında bulunan ve dünyanın en güzel bölgelerinin birisi olan dağın üzerinden seyahat ederken, keyifli, deniz manzaralı bir serüven yaşayacaksınız.

Haftanın her günü sabah saat 08:00'da Kundu oteller bölgesinden başlayarak Örnekköy Barınaklar Güzeloba Şirinyalı Dedeman Kaleiçi Falez Meltem Migros Akvaryum Porto Bello liman bölgelerinden Olympos Teleferik'e günübirlik yolcu taşıma seferleri yapıyoruz. Geri dönüş saati Öğleden sonra saat 14:00 olmakla birlikte katılımcı sayısı durumuna göre değişiklik yapılabilinmektedir. Sabah ve akşam servis saatlerinde değişiklikler yapılabilmektedir.

Yolcu taşıma servisi firmamız Olympos Teleferik'ten bağımsız özel servistir.

olimpos teleferik tahtalı teleferik

HABERLER ANASAYFA'YA DÖN

Olimpos Teleferilerine toplu ulaşım servis hizmetleri Safir Mercedes Otokar Man otobüsler Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Caravelle, Vito, Viano, Renault Traffic minibüs filomuz ile verilmektedir.

Olympos Teleferik merkezine A1 A2 A3 D1 D2 D3 yetki belgeleri ile yolcu taşımacılığı servis hizmetleri veren firmamızın kaptanları şöförleri SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.