otobüs kiralama minibüs kiralama yolcu taşımacılığı yolcu transferi servisi
English Deutsch Pусский Polska Nederlands İtaliano Français Português עברית Danks Suomi Norsk Svenska Український Română български فارسی العربية ελληνικά
antalya transfer hizmetleri
antalya transfer firması
transfer şirketi
transfer firmaları

Antalya merkez Saklıkent kayak merkezi arası hafta sonları günübirlik otobüs minibüs seferleri ulaşım servis turlar fiyatlar

ulaşım servisi

Saklıkent Türkiye'nin ve Dünya'nın denize en yakın kayak merkezi olarak bilinir, öyle ki Konyaaltı sahilinde denize giren bir kişi araç ile 40-50 dk bir yolculuktan sonra kendisini bembeyaz karların içinde bulabilmektedir. Antalya merkeze 45 km uzaklıkta olan dağın rakımı ise 2000 - 2400 metre olup kar kayağı kursları snowboard teleferik kar motoru gezintisi gibi aktiviteler sunmaktadır.

Firmamız her kış mevsiminin gelmesi ile birlikte düzenlediği otobüs minibüs seferleri ile Antalyalı kayak ve doğa severleri Saklıkent kayak merkezinde kar ile buluşturmaktadır. Aralık - Mart ayları arasında her gün Lara Terracity Dokuma Özdilek Konyaaltı Migros Aksu Depoo önünden saat 08:30'da kalkan minibüslerimiz yaklaşık 1 saat sonra Saklıkent kar kayakçılık merkezine ulaşmaktadır.

Kayak merkezinden Antalya merkeze geri dönüş saat 15:30'da başlayacak olup bu saate kadar katılımcılar serbest olarak kayak kursu teleferik ile zirve tırmanışı kar motorları ile gezinti kar üzerinde sucuk ekmek partisi gibi istedikleri aktivitelerden ücretli olarak yararlanabilmektedirler.

saklıkent kayak merkezi turu saklıkent ulaşım

HABERLER ANASAYFA'YA DÖN

Saklıkent Kayak merkezine A1 A2 A3 D1 D2 D3 yetki belgeleri ile yolcu taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın kaptanları SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.