otobüs kiralama minibüs kiralama yolcu taşımacılığı yolcu transferi servisi
English Deutsch Pусский Polska Nederlands İtaliano Français Português עברית Danks Suomi Norsk Svenska Український Română български فارسی العربية ελληνικά
antalya transfer hizmetleri
antalya transfer firması
transfer şirketi
transfer firmaları

Antalya merkez Konyaaltı Lara semtlerinden Expo fuar merkezine otobüs toplu ulaşım seferleri saatleri fiyatları

ulaşım servisi

AEC, Anfaş (Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.) tarafından Nisan 1999 yılında hizmete açılmıştır. AEC 65.000 m2 alan üstüne kurulmuş olup, kapalı stand alanı iki katta toplam 40.000 m2'dir. İki kat birbirine hem çift yönlü yürüyen merdivenlerle hem de dört köşeden merdivenlerle bağlıdır. Ana salonlarının kolonsuz mimari tarzıyla Antalya Expo Center, sektörel fuarlar, spor aktiviteleri, konserler, sinema düzeninde 10.000 kişiye kadar ve kongre düzeninde 4.000 kişiye kadar kapasitede kongreler yapmaya çok uygundur. Merkezimiz, 6 ana salonu, 800 kişiye kadar oturma kapasiteli değişik büyüklükte 18 panel, komisyon ve çalışma odaları, 2000 araç kapasiteli otoparkıyla, çağdaş bir kompleks olarak hizmet vermektedir.

Firmamız Anfaş fuar alanına ulaşımı kolaylaştırmak adına Konyaaltı, şehir merkezi ve Lara bölgesi otellerinden fuar alanına sabah ve akşam olmak üzere toplu ulaşım shuttle servisi kaldırmaktadır. Otelinizin kapısından fuar alanı kapısına kadar tek araç ile ulaşabileceğiniz bu uygulamamızdan 1 gün önceden rezervasyon yaptırarak yararlanabilirsiniz. 08:30'da Konyaaltı Porto Bello otelden başlayan servis katılımcıları toplayarak saat 09:15'te fuar alanına ulaşmaktadır. Akşam saat 19:15'te dönüş başlamakta ve otellere dağıtım yapılarak son bulmaktadır.

Antalya ANFAŞ Expo fuar merkezi 2015 yılı fuar takvimi listesi için tıklayınız

expo fuarcılık alanı anfaş fuar merkezi ulaşım

HABERLER ANASAYFA'YA DÖN

Antalya Expo fuar merkezine yolcu taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın A1 A2 A3 D1 D2 D3 yetki belgelerine sahip olup kaptanlarımız SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.