otobüs kiralama minibüs kiralama yolcu taşımacılığı yolcu transferi servisi
English Deutsch Pусский Polska Nederlands İtaliano Français Português עברית Danks Suomi Norsk Svenska Український Română български فارسی العربية ελληνικά
antalya transfer hizmetleri
antalya transfer firması
transfer şirketi
transfer firmaları

Antalya şehir merkezi Lara ve Konyaaltı bölgelerinden Düden Kurşunlu Şelalesi'ne otobüs minibüs ulaşım servisleri seferleri kalkış saatleri ve noktaları

ulaşım servisi

Düden ve Kurşunlu şelaleleri Antalya'ya tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin şüphesiz en çok ziyaret ettiği yerler arasında gelmektedir. Maalesef bu güzide mekanlara şehiriçi toplu taşıma araçları ile ulaşmak biraz zahmetli ve zordur özellikle Antalya'ya yabancı olanlar için. Bu durumun farkında olan taşıma firmamız hem turistler hem de yerli halk için Konyaaltı ve Lara Bölgesi'nden düzenli olarak her gün sabah akşam olmak üzere günde 2 kez sefer düzenlemektedir. Sabah 08:30'da başlayan sefer 13:30'da geri dönmekte, 13:45'te başlayan seferler 17:30'da geri dönmektedir.

Kundu otellerden Bölgesi'nden hareket eden servis Örnekköy, Karpuzkaldıran, Şirinyalı, Güzeloba, Dedeman güzergahlarından yolcuları toplayarak Düden Şelalesi'ne ulaşmaktadır. Burada verilen 2 saatlik mola akabinde Kurşunlu Şelalesine geçilir ve buradan geri dönülür.

Konyaaltı Porto Bello önünden başlayan diğer servis ise Aqualand, Akvaryum, 5M Migros, Cam Piramit, Yüzüncüyıl güzergahlarındaki yolcuları toplayarak aynı proğramı tamamlar.

düden şelalesi kurşunlu şelalesi

HABERLER ANASAYFA'YA DÖN

Düden şelalesi ulaşım servis hizmetleri Safir Mercedes Otokar Man otobüsler Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Caravelle, Vito, Viano, Renault Traffic minibüs filomuz ile verilmektedir.

Düden ve kurşunlu şelalelerine A1 A2 A3 D1 D2 D3 yetki belgeleri ile yolcu taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın kaptanları şöförleri SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.