otobüs kiralama minibüs kiralama yolcu taşımacılığı yolcu transferi servisi
English Deutsch Pусский Polska Nederlands İtaliano Français Português עברית Danks Suomi Norsk Svenska Український Română български فارسی العربية ελληνικά
antalya transfer hizmetleri
antalya transfer firması
transfer şirketi
transfer firmaları

Antalya merkez Isparta Davraz kayak merkezi oteller arası hafta sonları otobüs minibüs ulaşım seferleri turlar bilet fiyatları ücretleri sefer saatleri

ulaşım servisi

Türkiye'nin en iyi kayak merkezlerinde biri olan Davraz kayak merkezi Akdeniz ve Antalya bölgesi'ne yakınlığı ile bilinmektedir. Bu özelliğinden dolayı son yıllarda Antalya Havalimanı'na direk uçak seferleri bulunan İsrail, Mısır, Dubai, İran, Ürdün, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan gibi Ortadoğu Ülkeleri'nden turistlerin gözdesi haline gelmiştir.

Firmamız kış mevsiminin gelmesi ile birlikte düzenlediği otobüs minibüs seferleri ile Antalyalı kayak severleri Davraz kayak merkezinde kar ile buluşturuyor. Her Cumartesi ve Pazar Konyaaltı Migros önünden saat 08:30'da başlayacak sefer Yüzüncüyıl, MarkAntalya önü, Mevlana Kavşağı, Meydan, Kızıltoprak PTT karşısı, Tedaş Kavşağı, Depoo karşısı buluşma noktalarından yolcuları alarak yaklaşık 1,5 saat sonra Davraz kayak merkezine ulaşmaktadır.

Kayak merkezinden Antalya merkeze geri dönüş saat 15:00'te başlayacak olup bu saate kadar katılımcılar serbest olarak kayak kursu teleferik ile zirve tırmanışı karda sucuk ekmek partisi gibi istedikleri aktivitelere katılabileceklerdir.

davraz kayak merkezi turu davraz ulaşım

HABERLER ANASAYFA'YA DÖN

Davraz Kayak merkezine A1 A2 A3 D1 D2 D3 yetki belgeleri ile yolcu taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın kaptanları SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.