otobüs kiralama minibüs kiralama yolcu taşımacılığı yolcu transferi servisi
English Deutsch Pусский Polska Nederlands İtaliano Français Português עברית Danks Suomi Norsk Svenska Український Română български فارسی العربية ελληνικά
antalya transfer hizmetleri
antalya transfer firması
transfer şirketi
transfer firmaları

Antalya havalimanı otogar belediye otobüsü seferleri havaalanı hareket saatleri bilet fiyatları güzergahları

ulaşım servisi

600 numaralı hat ile kırmızı siyah karışımı renkte olan büyük otobüsler ile aktarmasız olarak direk Antalya Havalimanı otogar arasında düzenlenen bu taşımacılık işi Antalya Büyükşehir Belediyesi ulaşım hizmetleri dairesi tarafından resmi siyah plakalı otobüsler ile gerçekleştirilmektedir. Zaman zaman hareket saatlerinde yaz ve kış uygulaması başlatmakla birlikte genellik her yarım saatte bir otobüsler otogar ile havaalanı arası yolcu taşımaya devam etmektedir.

Antalya havalimanı otogar belediye otobüsü yolculuk süresi 45 dakika 1 saat arası değişmektedir. Mesafe 18 km gibi yakın olmasına rağmen otobüsün şehir içi dolambaçlı yol güzergahı şehir içi trafik yoğunluğu güzergah boyunca indirme bindirme süreleri gibi faktörlerden dolayı uzun sürmektedir.

UKOME'nin aldığı karar doğrultusunda şehiriçi bilet fiyatlarının aksine bu hatta çift bilet uygulaması bulunmaktadır. Otobüste kredi kartı ve ANTKART ile ödeme yapma imkanı vardır. Güncel otobüs saatleri için tıklayınız

antalya havalimanı belediye otobüsü antalya havaalanı otogar belediye otobüsü

HABERLER ANASAYFA'YA DÖN

Otogardan çevre ilçe ve tatil beldelerine otobüs minibüs dolmuş seferlerimiz mevcuttur.

Antalya iç dış hatlar terminallerinden A1 A2 A3 D1 D2 D3 yetki belgeleri ile yolcu taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın kaptanları şöförleri SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.