otobüs kiralama minibüs kiralama yolcu taşımacılığı yolcu transferi servisi
English Deutsch Pусский Polska Nederlands İtaliano Français Português עברית Danks Suomi Norsk Svenska Український Română български فارسی العربية ελληνικά
transfer hizmetleri
transfer firması
transfer şirketi
transfer firmaları

Aliefendi Alanya şehir merkezi havalimanı otogar yat limanı oteller arası ucuz özel ve toplu ulaşım yolcu transfer taşıma servisi firması!

ulaşım servisi

Aliefendi Alanya Minibüs Taksi Binek Araç Otobüs Taşıma Ulaşım Servisi

Son model yeni GPS ile kontrol edilen araç filosu deneyimli kaptanları ile Alanya Aliefendi içi özel ve toplu taşıma noktadan noktaya ulaşım taşımacılık otobüs minibüs taksi binek araç limuzin kiralama sektöründe lider firma olarak günün 24 saati yolcu taşımacılığı sektöründe en ucuz ekonomik fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Aliefendi Alanya şöförlü araç kiralama havalimanı ulaşımı yolculuk hizmetleri ihtiyacınız için en doğru adrestesiniz

Tur şirketleri için özel konukların, kişisel kullanımlar içinse özel tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşıladığımız bu hizmetimizde profesyonel şoför lüks ve standart araç kadromuzla sizlere Alanya Aliefendi ve çevresinde VIP servis ve konforun farkını yaşatıyoruz.
a1 yetkili belgeli araça2 yetkili belgeli firmad1 yetkili belgeli otobüsd2 yetkili belgeli taşıma şirketid4 yetkili belgeli firma

Aliefendi A1 A2 A3 D1 D2 D3 yetki belgeleri ile yolcu taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın kaptanları SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.